1950’li yılların başında ailesi ile birlikte Giresun dan istanbul’a göç eden Mustafa Çolakoğlu bir takım işlerde çalışır. 1959 da son çalıştığı Şişli Bomonti’deki firmanın yardımı ile kamyonet alarak nakliyeciliğe başlar.
Gerçek Çolakoğlu Nakliyat

Bununla birlikte civardaki diğer firmalarında talepleri doğrultusunda bir araç daheva alarak oğulları Hikmet ve İsmet Çolakoğlu 6 m2 bir dükkan kiralarlar. Çalışma devam eder.

1970 li yılların sonunda Mustafa Çolakoğlu işi bırakır 1982 senesinde iki kardeş ayrılırlar fakat ikiside nakliye yapacaktır. Hikmet Çolakoğlu “Çolakoğlu nakliyat”, İsmet Çolakoğlu ise “İ.Çolakoğlu Nakliyat” adı altında faaliyet gösterirler.

Yıllarca çalışmanın verdiği yorgunluk ile onlarda işlerini çocukları Fikret, Fatih ve Fuat ÇOLAKOĞLU Kardeşlere devir ederler ve 2007 senesinde tekrar iki ayrı firma Çolakoğlu Nakliyat çatısı altında birleşir.

Çolakoğlu Nakliyat
Bugün çolakoğlu nakliyat k1 ve k3 belgelerine sahip öncü firmalardan birisidir. İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması, Çolakoğlu Evden Eve Nakliyat ve Depolama, Aktif Olarak Hizmetlerine Devam Etmektedir , Avrupa Yakası Yerleşkeli Kurumsal Firma Olan Çolakoğlu Nakliyat Ailesi ,Müşteri Memnuniyeti İlkesini Ön Planda tutarak Yoluna Devam Ediyor

Belgelerimiz

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Çolakoğlu Nakliyat San. Tic. Ltd. Şti.